Szarpnięcia na gazie - Octavia 1,8T

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tommur
    Classic
    • 2013
    • 4

    Szarpnięcia na gazie - Octavia 1,8T

    Widzę Mirku, że samochód robił furorę. Gratulacje, tak trzymać.
  • ko_ok
    Classic
    • 2011
    • 6

    #2
    Szarpnięcia na gazie - Octavia 1,8T

    Mam Octavię 1,8T + LPG i niedawno miałem awarię silnika. Zrobiłem plenowanie głowicy, nowe uszczelki, filtry, olej, świece, rozrząd. Po naprawie na gazie w zakresie obrotów 1000-2000 obrotów pojawiają się szarpnięcia, albo auto jest osłabione ( na benzynie jest OK ).
    Tak samo jest po zatrzymaniu, obroty spadają do ok. 600 i spowrotem na ok.1000 i tak raz, a czasem kilka razy. Przed awarią silnika nie było takich obiawów. Auto stało jakieś 3 tygodnie przed naprawą. Proszę o pomoc w tej kwestji. Z góry dzięki. Konrad.
    ko

    Komentarz

    • bws34
      Rider
      • 2011
      • 543

      #3
      U gazownika byłeś na regulacji po robocie z silnikiem?
      "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

      "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

      www.zoltar.bielsko.pl

      Komentarz

      • raf_ald
        Classic
        • 2011
        • 10

        #4
        Mam podobne problemy z moją octavią też zdarzają się szarpnięcia ale tylko na gazie. Podepnij pod vag-a i zobacz jaki błąd wyskakuje u mnie albo za uboga, albo za bogata mieszanka = regulacja. Jeździłem już po różnych magikach i nikt sobie narazie nie poradził. Pomoże tylko gazownik, który zna się na rzeczy. Ja mam zamontowaną instalacje Bigas (niestety, taką kupiłem z autem) i niewiele zakładów ma do niej oprogramowanie.

        Komentarz

        • bws34
          Rider
          • 2011
          • 543

          #5
          ko_ok, podjedź do Alfa auto na zbożową 3 tam powinni dać sobie radę z tym
          "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

          "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

          www.zoltar.bielsko.pl

          Komentarz

          Pracuję...